3456Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : seslisiteler donma ve düşme sorunları

seslisiteler donma ve düşme sorunları

Öncelikle Merhaba Sesli sohbet severler; Sesli sohbet hataları arasında en çok hata veren sorunlar arasında; sayfam donuyor, Sesli sohbet paneline bir türlü giriş yapamıyorum!!! Diyen misafir ve üyelerimiz için bazı bilgilendirici konular da açıklama yapmak istiyorum. Öncelikle Sesliekip.com’a hoş geldiniz. Biliyorsunuz uzun zamandan beri speakychat sistemlerinde her hangi bir güncelleme olmamıştı. 5 gün önce sistemde bazı değişiklikler oldu. Üzülerek belirtmek istiyorum ki; Bu yenilikler kullanıcı odaklı olmayıp, kullanıcıların siteye girişlerini zorlaştırmadan öteye gitmemiştir. ” Şu anda bir çok kişi rumuzunu yazıp, giriş butonuna tıkladıktan sonra şu sorunları dile getirmektedir; “Sayfam donuyor, panel sayfası beyaz oluyor, hiç bir şekilde odalara giriş yapamıyorum.” Bu konular hakkında şikayetler her gün tarafımıza bildirilmektedir.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; “ Bu sistem sorunları kesinlikle Sesliekip.com Sesli Sohbet sitemizde bulunmayıp, speakychat firmasının hatalı güncelleme işlemleri neticesinde oluşmaktadır.” Bir çok site sahibi ve sesli chat kullanıcıları bu güncellemeden şikayetçi olur hale gelmiştir. Sitemiz adına konuşmam gerekirse; “Elbette yenilik çok iyi bir şey!!! Ama, bu yenilikler kullanıcı odaklı olmalıdır. Sitemizin her gün %60 oranında yeni ziyaretçi yüzdesi olmaktadır. Yani, Her gün sitemize hiç bir şekilde sesli sohbet’ i bilmeyen, daha önce sesli sohbet odalarına giriş yapmayan kullanıcılar sitemize giriş yapmaktadır. Senelerden beri sitemize giriş yapan kişiler şu anda giriş yapmakta zorluk yaşıyorlarsa, ilk defa giriş yapan kişiler sisteme nasıl giriş yapacaklar? Son güncellemeler yukarıda belirttiğim gibi kimsenin işine yaramamıştır. Speakychat firması sanırım uzun zamandan beri bir güncelleme yapmadığı için acele bir şekilde bir iki özellik ekleyeceğim diye bizleri bu şekilde mağdur etmiştir. Yenilenen özellikler arasında; “Özel yazılarda uyarı müziği, ve kullanıcı menüsünde bazı görsel değişiklikler” ön planda olmuştur. Sanırım Speakychat yazılımcılarının elinde gayet hızlı bilgisayarlar var. Peki bu noktada, herkesin bilgisayarı hızlı mı? Cvp: Kesinlikle HAYIR!!! Sesli sohbet sistemini güncelleme yaparken En düşük ve yavaş bilgisayarlar baz alınarak güncelleme yapılmalıdır. Sistemi güzelleştireceğim diye yüzlerce kişinin sisteme girmesini engellemek, girişleri bu kadar zorlaştırmak, bilgisayarları bu kadar yormak sizce doğru bir karar mı?

Sitemizin odalarına girişte sorun yaşayan misafir ve üyelerimiz, İnternet geçmişinizi silerek veya program ekle kaldırdan Öncelikle Merhaba Sesli sohbet severler; Sesli sohbet hataları arasında en çok hata veren sorunlar arasında; sayfam donuyor, Sesli sohbet paneline bir türlü giriş yapamıyorum!!! Diyen misafir ve üyelerimiz için bazı bilgilendirici konular da açıklama yapmak istiyorum. Öncelikle Sesliekip.com’a hoş geldiniz. Biliyorsunuz uzun zamandan beri speakychat sistemlerinde her hangi bir güncelleme olmamıştı. 5 gün önce sistemde bazı değişiklikler oldu. Üzülerek belirtmek istiyorum ki; Bu yenilikler kullanıcı odaklı olmayıp, kullanıcıların siteye girişlerini zorlaştırmadan öteye gitmemiştir. ” Şu anda bir çok kişi rumuzunu yazıp, giriş butonuna tıkladıktan sonra şu sorunları dile getirmektedir; “Sayfam donuyor, panel sayfası beyaz oluyor, hiç bir şekilde odalara giriş yapamıyorum.” Bu konular hakkında şikayetler her gün tarafımıza bildirilmektedir.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; “ Bu sistem sorunları kesinlikle sitemizde bulunmayıp, speakychat firmasının hatalı güncelleme işlemleri neticesinde oluşmaktadır.” Bir çok Sesli Siteler sahibi ve sesli chat kullanıcıları bu güncellemeden şikayetçi olur hale gelmiştir. Sitemiz adına konuşmam gerekirse; “Elbette yenilik çok iyi bir şey!!! Ama, bu yenilikler kullanıcı odaklı olmalıdır. Sitemizin her gün %60 oranında yeni ziyaretçi yüzdesi olmaktadır. Yani, Her gün sitemize hiç bir şekilde sesli sohbet’ i bilmeyen, daha önce sesli sohbet odalarına giriş yapmayan kullanıcılar sitemize giriş yapmaktadır. Senelerden beri sitemize giriş yapan kişiler şu anda giriş yapmakta zorluk yaşıyorlarsa, ilk defa giriş yapan kişiler sisteme nasıl giriş yapacaklar? Son güncellemeler yukarıda belirttiğim gibidir.

04 Mar 2018 785 Görüntüleme

YORUMLAR

YORUM YAP


Yorumu Gönder

BU ALAN ADI SATILIKTIR.İLETİŞİM TEL: 0543 381 29 54
+