Sosyal Medya

115Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliEkip.Com

Eğer yalnızsanız ve bir arkadaş arıyorsanız sizin için en ideal çözüm yolu sesliekip internet sitesidir. Yalnız olmasanız bile eğer yeni arkadaşlıklar kurmak ve çevrenizi genişletmek istiyorsanız bu internet sitesine giriş yaparak aradığınız özelliklerdeki insanları etrafınızda toplayabilirsiniz. 

Sesliekip internet sitesi bir chat sitesidir. Sesli görüşme özelliği sayesinde sesliekip ismini almıştır. Sadece sesli görüşme imkanı bulunmamakta aynı zamanda görüntülü konuşma özelliği de bulunmaktadır.

Gelişmiş webcam özelliği bulunan chat sitesinin webcam ayarları yüksek çözünürlüklü görüntüleme sağlamaktadır. Kullanacağınız cihazın kalitesi ile de ilintili olan bu özellikleri en üst seviyede kullanabilmek için yüksek çözünürlüğü kameralar kullanmanızda fayda bulunmaktadır. 

Mahallenizden veya Şehrinizden Arkadaş Bulun

Sesliekip internet sitesi size önemli avantajlar sağlamaktadır. Gelişmiş arama seçeneklerini kullanarak kendi mahallenize kadar arama yapabileceğiniz bir formatı bulunmaktadır.

Aynı şehirde bulunduğunuz kişileri tek bir potada görmek istiyorsanız size hitap eden odaya giriş yapmanız gerekmektedir. Bu odada sizinle ilgilenecek olan kişilere özel mesajlar atabilir ve onları sayfanıza sohbet için davet edebilirsiniz. Ücretsiz olarak üye olabileceğiniz bu chat sitesini ziyaret ederek özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

Yazar : uzmanpanel
21 Kas Per 10:45
775 Görüntüleme

Etiketler: sesliekip , sesli ekip ,


Gönder

Popüler Yorumlar