Sosyal Medya

66Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslichat Flaşnikler

Sohbet siteleri, insanların birbirini tanımak ve sohbet etmeleri üzerine kurulan sitelerdir. Bu siteler üzerinden yeni insanlarla tanışarak kaynaşan kişiler işitsel ve görsel kanallarla iletişim kurabilirler. Sohbet odalarına da izin veren siteler üzerinde ikiden fazla kişi aynı anda konuşabilir. Bu görülme yazısal olarak, sesli olarak ve görüntüsel olarak olabilir. Çoklu iletişim kanallarının bir arada kullanılabildiği sitelere üye olarak giriş yapılabilir.

Kimlik Bildirimi Zorunlu Değil

Sohbet sitelerinde kişinin gerçek kimlik bilgilerini vermesi zorunlu değildir. Bu siteler üzerinden arama yapan kişiler üye olmadan da devam edebilir. Üyelere veya üye olmayanlara özel servisler birbirinden farklıdır. Üye olsun olmasın herkes seslichat flaşnikler sayesinde kendisine rumuz belirleyebilir. Kişi isterse kendisi bir rumuz bularak sitede bulunduğu süre boyunca o isimle devam edebilir.

Tarayıcı Geçmişiyle Arkadaşlığınız da Silinsin

Sohbet sitelerine giriş yapanlar rumuz seçebilir. Kendisine bir takma ad bulamayanlarsa seslichat flaşnikler sayesinde hazır rumuzlardan birini seçebilir. Sohbet sitelerine üye olanlar veya üye olmadan devam edenler, tarayıcı geçmişlerini sildiğinde siteye hiç girmemiş gibi yaşamlarını devam ettirebilirler. siteye üye olunmadan devam edilebildiği için giriş yapanlar sosyal çevresinden kolaylıkla gizleyebilir.

Yazar : uzmanpanel
21 Kas Per 10:58
599 Görüntüleme

Etiketler: Seslichat Flaşnikler ,


Gönder

Popüler Yorumlar