Sosyal Medya

113Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslichat

            Tanışma ve sohbet denildiği zaman akla ilk olarak seslichat siteleri gelmektedir. Seslichat sitelerini herkes kolaylıkla kullanabilmektedir. Seslichat sitelerine kullanıcılar farklı ortamlardan arkadaş edinebilmek için kullanmaktadır. Sesli sohbet siteleri sanal ortamda arkadaş bulma, tanışma gibi imkanlar sunmaktadır. İnsanlar gerçek hayatta arkadaş veya eş arayışından olumsuz cevap aldıkları zaman seslichat sitelerine üye olup arkadaş edinebilirler.
 
            Sanal ortamda tanışıp reel ortamda da görüşebilirler. Sesli sohbet sitelerine giriş yapmak isteyenler ilk olarak üye olmalıdır. Üye olduktan sonra siteye giriş yaparak arkadaş bulabilirler. Site kullanıcıları sohbet için her hangi bir ödeme de bulunmazlar. Siteye üye olurken hakkınızda bazı bilgilere ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler isim, soy isim, yaş, cinsiyet ve belirlemiş olduğunuz rumuzdur. Rumuz sitede kullanacağınız takma adınız olacaktır.
             
            Site kullanıcıları tarafından bu takma adınız kullanılmaktadır. Sitede arkadaşlık kurduğunuz kişilerle yazışarak veya görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz. Görüntülü sohbet kamera açarak birbirinizi görme olanağı sağlamaktadır. Bu sayede başka ülkede olan birisiyle bile kamera sayesinde sanal ortamda görüşebilirsiniz. Sesli sohbet sitelerinde kurmuş olduğunuz arkadaşlıklar, sanal ortamdan reel ortama kadar uzanabilmektedir. 

Yazar : uzmanpanel
31 Eki Per 18:51
779 Görüntüleme

Etiketler: Seslichat ,


Gönder

Popüler Yorumlar