Sosyal Medya

60Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Siteleri İsimleri

Son yıllarda genel olarak dolandırıcıların uğrak mekânı olduğu düşünülse de sohbet sitelerinde yönetimler değişmiştir. Özellikle sesli ve görüntülü sohbeti mümkün kılan sohbet sitelerinde, sürekli olarak denetimler yapılmaktadır.

Amacı kötü ve insanları dolandırmak olan kişilerin süresiz uzaklaştırıldığı siteler, bunun yanı sıra ücretsiz üyelik kabul ediyor. Sunmuş oldukları hizmetlerin ortak olmasının yanı sıra, açılmış olan sesli sohbet siteleri isimleri de genellikle birbirine yakın kelimelerden oluşmaktadır. Genel yani yüzlerce kişi ile sesli konuşabilmenizi sağlayan sesli sohbet siteleri, aynı zamanda tek bir kişi ile iletişim kurmanızı da sağlıyor.

Şehir ve çeşitli ülke isimlerinin yer almış olduğu farklı kategori odaları sayesinde, yakın çevrenizdeki insanlar ile buluşmanızda mümkündür. İnsanların birbirleri ile saygılı sohbet etmesine izin veren sesli sohbet siteleri isimleri farklı olsa da ortak uygulama üzerinden yayın yapmaktadır.

Activex adı verilen program sayesinde, klavye ile yazma derdi uğraşmadan, mikrofon ile konuşabilirsiniz. Sesli olarak konuşmanın dışında kamera cihazı ile de görüntülü ve sesli şekilde iletişim kurmak mümkündür. Üye olma işlemlerinin saniyeler içerisinde gerçekleşmesi, ayrıca üyelik şartının olmaması da sunulan diğer ayrıcalıklardandır.

Yazar : uzmanpanel
31 Eki Per 23:09
1621 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar