Sosyal Medya

60Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Radyo

Sesli chat radyo her internet sitesinde bulunan bir özellik değildir. Birçok fonksiyonel özelliği bulunan chat sitelerinde bulunabilen bu özellik sesliekip.com internet sitesinde de bulunan bir özelliktir. Bu özellik sayesinde özellikle yazışarak sohbet etmeyi seven kişiler önemli bir dinlence ve eğlence aracı edinmiş olmaktadırlar. Radyo ile bir taraftan müzik dinlerken bir taraftan da sohbet edilen kişiyle konuşma yapmaya devam edilebilmektedir. 

Sesli chat radyo özelliğini kullanarak sesli sohbet yapmak da mümkündür. Radyonun sesini düşük bir volume alarak sesli ve görüntülü sohbet özelliğini de aynı zamanda kullanabilirsiniz. Gerçek bir radyo dinletisi sunan chat sitesi ile hangi radyoyu dinleyeceğinize siz karar verebilirsiniz. 

Sesli Chat Radyo Nasıl Kullanılmalıdır?

Sesli chat radyoyu kullanmak için chat sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra radyo özelliğini tıklayarak radyoyu aktif hale getirebilir ve böylece  dinlemeye başlayabilirsiniz. 

Sesliekip.com internet sitesi radyo özelliğinin yanı sıra diğer gelişmiş özellikleriyle de en iyi chat sitelerinden birisi olarak sizleri de üye olmaya beklemektedir. Görüntülü, sesli ve yazılı iletişimin en gelişmiş seçeneklerini bu sitede bulabilirsiniz.

Yazar : uzmanpanel
21 Kas Per 11:09
1212 Görüntüleme

Etiketler: Sesli Chat Radyo ,


Gönder

Popüler Yorumlar